Bez bólu i siniaków - PAINTBALL i ASG ZACHODNIOPOMORSKIE ZŁOCIENIEC CZAPLINEK IMPREZY INTEGRACYJNE IVENTY POJEZIEŻE DRAWSKIE

Przejdź do treści
PAINTBALL 0,50 CAL (SOFT)


W naszej ofercie dostępne są trzy rodzaje usług PAINTBALLOWYCH które różnią się charakterem zastosowania oraz komfortem.
PAINTBALL 0,50 CAL  inaczej też zwany SOFT. Markery (pistolety) posiadają System  Opus  umożliwiający bezpieczne i przyjemne rozpoczęcie przygody z  paintballem już od najmłodszych lat.
System ten skierowany jest również  do osób obawiających się siniaków i bólu klasycznego paintballa.
Podstawą działania systemu jest zmniejszenie masy i rozmiaru kulki z  0.68 cala do 0.50 cala. Dzięki temu możliwe było również zmniejszenie  prędkości wylotowej bez straty na zasięgu i celności. Energia kulki wystrzelonej z prędkością 230 FPS to zaledwie 5J zamiast 13J.
Dodatkowo zestaw  do gry jest bardzo lekki, mały i poręczny przez co idealnie nadaje się  dla dzieci oraz kobiet.
Ten rodzaj Paintballa polecany jest dla osób powyżej 10 roku życia ale z chęcią korzystają z niego dorośli ze względu na komfort użytkowania oraz jak już wspomnieliśmy na mniejsze odczuwanie bólu podczas zabawy.O NAS - OFERTA

Nasza firma od 2002 roku profesjonalnie zajmuje się organizowaniem imprez paintballowych w okolicach Drawska Pomorskiego ale również na terenie całego kraju.
Naszym celem jest dostarczenie Państwu niezapomnianych wrażeń i wspaniałych przeżyć .
Paintball organizowany przez Naszą firmę to gwarancja dobrej i bezpiecznej zabawy.
Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem dlatego między innymi dbamy o swobodną atmosferę i dokładamy wszelkich starań,  by każdy uczestnik czuł się swobodnie i komfortowo.
Dokładamy wszelkich starań, by każdy był usatysfakcjonowany i w  100% zadowolony z naszych usług, dlatego każdego klienta traktujemy  indywidualnie.

Jesteśmy firmą organizującą niezapomniane imprezy paintballowe dla dorosłych i dzieci, dla firm, grup zorganizowanych oraz osób indywidualnych.
W swej ofercie proponujemy: imprezy integracyjne dla szkół, firm, kolonii, niezapomniane wieczory panieńskie i kawalerskie,  szałowe osiemnastki, rozgrywki rodzinne i w gronie przyjaciół.
Wiemy że podczas paintballowej zabawy czasami przydaje się dobry posiłek dlatego podczas imprez można skorzystać z ogniska oraz specjalnego miejsca do biesiadowania na naszym polu ale również możemy zorganizować grilla gdy paintball organizujemy na wskazanym przez klienta terenie.
Oczywiście jesteśmy  otwarci na indywidualne potrzeby i preferencje.

KRÓTKA HISTORIA

Sprzęt do paintballa pojawił się w USA  już w latach 50. XX w. i był wykorzystywany przez służby leśne do  znaczenia drzew z odległości, jak również w rolnictwie do znaczenia  bydła. Dopiero w maju 1981 trzej przyjaciele z Hampshire: Bob Gurnsey,  Hayes Noel, Charles Gaines wpadli na pomysł bezkrwawej rozgrywki,  wykorzystując markery służące do znakowania bydła, w celach  rozrywkowych. 27 czerwca 1981 rozegrano pierwszą grę: 12 zawodników  zabawiło się w „capture the flag” (ZDOBYWANIE FLAGI). Co ciekawe, zwycięzca nie oddał ani jednego strzału. Zabawa nabrała rozgłosu  (między innymi dzięki nagłośnieniu przez media), spodobała się i ruszyła  w świat. Początkowo paintball określano mianem Survival, ale dość szybko nazwa ta ustąpiła obecnej. Od tego czasu nastąpił szybki rozwój paintballa na całym świecie.
W Polsce Paintball po raz pierwszy pojawił się w latach 90. XX wieku  kiedy to przy współpracy z pismem „Komandos” z Krakowa do Polski z  Niemiec przyjeżdżał Zdzisław Duda. Odczyty, pokazy oraz spontaniczne  „turnieje”, podczas których Zdzisław Duda wyjaśniał zasady i reguły tego sportu  przyczyniły się do powstawania coraz to nowych zespołów i drużyn.


Wróć do spisu treści