Paintball Militarny - PAINTBALL i ASG ZACHODNIOPOMORSKIE ZŁOCIENIEC CZAPLINEK IMPREZY INTEGRACYJNE IVENTY POJEZIEŻE DRAWSKIE

Przejdź do treści


NOWY SPRZĘT - NOWA JAKOŚĆM4 to najpopularniejszy karabinek używany przez największą armię świata i sojuszników NATO oraz przez grupy paramilitarne a teraz stanowi wyposażenie naszego wyjątkowego gracza na naszym polu paintballowym.
Firma Tippmann daje do naszej dyspozycji doskonałą replikę M4 o kalibrze 0,68 cal dzięki czemu możemy poczuć się jak żołnierz elitarnej jednostki wojskowej.
W porównaniu ze standardowymi markerami paintballowymi karabinek jest o połowę lżejszy i świetnie dopasowuje się do ręki dzięki oryginalnemu pistoletowemu chwytowi oraz regulowaną kolbą.
Na życzenie klienta dzięki szynom RIS możemy zainstalować celownik kolimatorowy lub celownik optyczny.
Najważniejszym atutem repliki jest jego magazynek który ładuje się i wymienia się podczas walki jak w bojowej wersji i mieści 19 kulek co pozwala kontrolować ilość wystrzelonej amunicji. Każdy gracz otrzymuje od 2 do 4 takich magazynków.
Należy też wspomnieć że dzięki takiemu rozwiązaniu gra toczy się nieco dłużej niż w przypadku użyciu standardowego sprzętu.
Oczywiście jeżeli ktoś chce to na życzenie możemy zamontować standardowych loader (magazynek) który mieści jednorazowo do 200 kulek.O NAS - OFERTA

Nasza firma od 2002 roku profesjonalnie zajmuje się organizowaniem imprez paintballowych w okolicach Drawska Pomorskiego ale również na terenie całego kraju.
Naszym celem jest dostarczenie Państwu niezapomnianych wrażeń i wspaniałych przeżyć .
Paintball organizowany przez Naszą firmę to gwarancja dobrej i bezpiecznej zabawy.
Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem dlatego między innymi dbamy o swobodną atmosferę i dokładamy wszelkich starań,  by każdy uczestnik czuł się swobodnie i komfortowo.
Dokładamy wszelkich starań, by każdy był usatysfakcjonowany i w  100% zadowolony z naszych usług, dlatego każdego klienta traktujemy  indywidualnie.

Jesteśmy firmą organizującą niezapomniane imprezy paintballowe dla dorosłych i dzieci, dla firm, grup zorganizowanych oraz osób indywidualnych.
W swej ofercie proponujemy: imprezy integracyjne dla szkół, firm, kolonii, niezapomniane wieczory panieńskie i kawalerskie,  szałowe osiemnastki, rozgrywki rodzinne i w gronie przyjaciół.
Wiemy że podczas paintballowej zabawy czasami przydaje się dobry posiłek dlatego podczas imprez można skorzystać z ogniska oraz specjalnego miejsca do biesiadowania na naszym polu ale również możemy zorganizować griila gdy paintball organizujemy na wskazanym przez klienta terenie.
Oczywiście jesteśmy  otwarci na indywidualne potrzeby i preferencje.

KRÓTKA HISTORIA

Sprzęt do paintballa pojawił się w USA  już w latach 50. XX w. i był wykorzystywany przez służby leśne do  znaczenia drzew z odległości, jak również w rolnictwie do znaczenia  bydła. Dopiero w maju 1981 trzej przyjaciele z Hampshire: Bob Gurnsey,  Hayes Noel, Charles Gaines wpadli na pomysł bezkrwawej rozgrywki,  wykorzystując markery służące do znakowania bydła, w celach  rozrywkowych. 27 czerwca 1981 rozegrano pierwszą grę: 12 zawodników  zabawiło się w „capture the flag” (ZDOBYWANIE FLAGI). Co ciekawe, zwycięzca nie oddał ani jednego strzału. Zabawa nabrała rozgłosu  (między innymi dzięki nagłośnieniu przez media), spodobała się i ruszyła  w świat. Początkowo paintball określano mianem Survival, ale dość szybko nazwa ta ustąpiła obecnej. Od tego czasu nastąpił szybki rozwój paintballa na całym świecie.
W Polsce Paintball po raz pierwszy pojawił się w latach 90. XX wieku  kiedy to przy współpracy z pismem „Komandos” z Krakowa do Polski z  Niemiec przyjeżdżał Zdzisław Duda. Odczyty, pokazy oraz spontaniczne  „turnieje”, podczas których Zdzisław Duda wyjaśniał zasady i reguły tego sportu  przyczyniły się do powstawania coraz to nowych zespołów i drużyn.


Wróć do spisu treści