Paintball - PAINTBALL i ASG ZACHODNIOPOMORSKIE ZŁOCIENIEC CZAPLINEK IMPREZY INTEGRACYJNE IVENTY POJEZIEŻE DRAWSKIE

Przejdź do treści


NOWY SPRZĘT - NOWA JAKOŚĆM4 to najpopularniejszy karabinek używany przez największą armię świata i sojuszników NATO oraz przez grupy paramilitarne a teraz stanowi wyposażenie naszego wyjątkowego gracza na naszym polu paintballowym.
Firma Tippmann daje do naszej dyspozycji doskonałą replikę M4 o kalibrze 0,68 cal dzięki czemu możemy poczuć się jak żołnierz elitarnej jednostki wojskowej.
W porównaniu ze standardowymi markerami paintballowymi karabinek jest o połowę lżejszy i świetnie dopasowuje się do ręki dzięki oryginalnemu pistoletowemu chwytowi oraz regulowaną kolbą.
Na życzenie klienta dzięki szynom RIS możemy zainstalować celownik kolimatorowy lub celownik optyczny.
Najważniejszym atutem repliki jest jego magazynek który ładuje się i wymienia się podczas walki jak w bojowej wersji i mieści 19 kulek co pozwala kontrolować ilość wystrzelonej amunicji. Każdy gracz otrzymuje od 2 do 4 takich magazynków.
Należy też wspomnieć że dzięki takiemu rozwiązaniu gra toczy się nieco dłużej niż w przypadku użyciu standardowego sprzętu.
Oczywiście jeżeli ktoś chce to na życzenie możemy zamontować standardowych loader (magazynek) który mieści jednorazowo do 200 kulek.


Wróć do spisu treści